BESTSELLERY
NAJNOWSZA DOSTAWA
Aż do 70% zniżki
DOSTAWA ŚLEDZONA
DOŁĄCZ EMAIL I BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Returns returns Returns
/returns /returns

Mamy nadzieję, że spodobało ci się zamówienie, jeśli jednak nie jest ono w pełni zgodne z oczekiwaniami możesz je do nas zwrócić korzystając z prostej instrukcji poniżej

Jak dokonać zwrotu

Jeśli chcesz dokonać zwrotu:

Jeśli zamierzasz zwrócić przesyłkę, upewnij się, że przedmioty nie były noszone i są w stanie nienaruszonym z dołączonymi metkami, w przeciwnym razie nie możemy zagwarantować, że zostaną one przyjęte.

Opcja 1. Zapakuj towar w oryginalne opakowanie załączając fakturę, która zawiera szczegóły zwracanego zamówienia. Wyślij przesyłkę za pomocą najbliższego serwisu pocztowego. Wybierz przesyłkę standardową. Jeśli to możliwe spróbuj wybrać opcję, która oferuje odszkodowanie w przypadku zaginięcia przesyłki. Firma Yours Clothing nie ponosi odpowiedzialności za zwracane przesyłki, które zaginęły podczas transportu, dlatego zalecamy zachować paragon jako dowód na dokonanie zwrotu.

Opcja 2. Skorzystaj z naszego portalu zwrotów poniżej. Możesz zwrócić przesyłkę korzystając z lokalnego punktu przyjmowania paczek lub usługi pocztowej (dostępne opcje wymienione są na portalu).

Postępuj zgodnie z wytycznymi:

  1. Spakuj przedmiot w oryginalne opakowanie jeśli to możliwe.

  2. Zaloguj się na portalu zwrotów https://yoursclothing.intelligentreturns.net/main/landing?lang=pl i postępuj zgodnie z instrukcjami.

  3. Będziesz potrzebował/ła numeru/identyfikatora zamówienia podanego na liście przewozowym (zaczyna się od liter) i kodu pocztowego (twój kod pocztowy dostawy).**

  4. Po zakończeniu powyższego procesu otrzymasz unikalną etykietę zwrotną. Prosimy o umieszczenie tej etykiety na zewnątrz paczki i przekazanie jej do wybranej opcji zwrotu.

  5. Otrzymasz numer referencyjny umożliwiający śledzenie przesyłki.

Adres zwrotów:
Yours Clothing,
Returns Dept,
Newcombe House
Bakewell Road
Peterborough
PE2 6XU
England

Zwroty powinny być dokonane w ciągu 28 dni od daty na rachunku przesyłki.

Często zadawane pytania

Paczka powinna dotrzeć do nas w ciągu 7-10 dni roboczych. Zalecamy korzystanie z możliwości śledzenia przesyłki w celu monitorowania postępów w jej dostarczeniu. Po otrzymaniu i sprawdzeniu produktów w tym samym dniu zlecimy zwrot oraz wyślemy potwierdzenie mailowo. Należy zakładać 5 do 7 dni roboczych na rozpatrzenie zwrotu pieniędzy przez bank.

We noticed you are not shopping from

We can ONLY ship to from this site.

Continue shopping

If you wish to ship to an alternative country,
select one of our dedicated sites below