POLITYKA ZWROTÓW MIĘDZYNARODOWYCH


Informacje dotyczące zwrotów

Dokonując zwrotu należy upewnić się, że produkt jest w nienaruszonej kondycji, nie noszony z oryginalnie dołączonymi metkami. Aby otrzymać pełen zwrot środków produkt powinien być odesłany w ciągu 28 dni od daty otrzymania.

Jak dokonać zwrotu

Aby dokonać zwrotu prosimy zalogować się na naszym portalu zwrotów używając numeru referencyjnego „GE”, aby się zalogować kliknij tutaj

  1. Wybierz produkt, który zamierzasz wrócić oraz zaznacz powód zwrotu.
  2. Wydrukuj etykietę zwrotu (powinny być 2 sztuki), jedną włóż do środka przesyłki wraz produktem, a drugą umieść na wierzchu upewniając się, że jest bezpiecznie przymocowana.
  3. Otrzymasz numer śledzenia przesyłki. Prosimy o jego bezpieczne przechowywanie, aby móc monitorować dostawę.
  4. Nadaj paczkę w lokalnym urzędzie pocztowym. Zalecamy zachowanie dowodu nadania przesyłki.
  5. Zwrot pieniędzy zostanie przetworzony tą samą metodą, którą dokonano płatności, gdy przesyłka zostanie sprawdzona przez Yours Clothing.
  6. Nie oferujemy bezpłatnych zwrotów w związku z czym będą Państwo musieli ponieść koszty przesyłki zwrotnej.
  7. Prosimy przeznaczyć 7 dni roboczych na przetworzenie środków. Zwrot zostanie zlecony po otrzymaniu i sprawdzeniu towaru przez Yours Clothing.
Wymiana

Niestety ze względu na dostępność towaru nie jesteśmy w stanie zaoferować wymiany produktów w sprzedaży międzynarodowej.

Współpracujemy z Global-e, serwisem zewnętrznym działającym jako dostarczyciel usług, aby dystrybucja zakupów w Yours Clothing była możliwa do ponad 100 miejsc na całym świecie! Podczas składania zamówienia w Yours Clothing za pośrednictwem Global-e, wyświetlana metoda płatności jest naliczana przez **Global-e/// Yours Clothing **, a zakup podlega Warunkom Regulaminu oraz Polityce Prywatności Global-e (które będą wyraźnie przedstawione w kasie przed złożeniem zamówienia).

Skontaktuj się z Global-e tutaj

CloseGlobalE_PL