BAZA BLOGGERÓW PLUS SIZE

Alexa Phelece

Alexa mieszka w Kalifornii! Stworzyła ruch "Każde Ciało Zasługuje na Miłość", to ruch organizacyjny, znajdujący innowacyjne sposoby na zachęcenie mężczyzn, kobiet i dzieci do zrozumienia, że są warci kochania siebie. Jej styl jest bardzo świeży i zabawny!

odwiedź bloggera

Allanica White

Allanica mieszka w Wielkiej Brytanii. Prowadzi blog za pośrednictwem swojego kanału na YouTube. Jej styl jest modny i fantastyczny!

odwiedź bloggera

Amanda Apparel

Amanda mieszka w Edynburgu, prowadzi działalność za pośrednictwem swojego internetowego bloga i kanałów społecznościowych. Jej styl jest bardzo jasny i niepowtarzalny.

odwiedź bloggera

Amie Waters-Dev

Amie mieszka w Wielkiej Brytanii, jest modelką, a także prowadzi aktywność na swoich kanałach społecznościowych. Jej styl jest bardzo zabawny i modny!

odwiedź bloggera

Ashleigh Money Saver

Ashleigh mieszka w Seaham, jest założycielką Ashleigh Money Saver, ulubionego oszczędzacza brytyjskiego.

odwiedź bloggera

Beauty With Plus

Susie mieszka w Mediolanie, jest mentorką, trenerem pewności siebie i obrońcą body positive! Ma bardzo indywidualny i jasny styl.

odwiedź bloggera

Blonde In The District

Dani mieszka w Waszyngtonie. Prowadzi aktywność za pośrednictwem własnego bloga Blonde In The District. Robi to od 2014 roku. Ma bardzo wyrafinowany styl.

odwiedź bloggera

Caf In Kitten Heels

Catherine mieszka w Irlandii Północnej, bloguje za pośrednictwem własnego kanału. Jej styl jest fantastyczny , uwielbia modne wzory!

odwiedź bloggera

Chanel Ambrose

Chanel mieszka w Londynie, prowadzi aktywność za pośrednictwem własnego bloga i na swoim kanale na YouTube! Jej styl jest bardzo prosty, a jednocześnie wyrafinowany!

odwiedź bloggera

Chick With Brain and Curves

Janina jest niemiecką blogerką, prowadzi własnego bloga jest również modelką!

odwiedź bloggera

Chloe In Curve

Chloe ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii, bloguje pod nazwą Chloe In Curve. Jej styl jest bardzo modny, zawsze wygląda szykownie!

odwiedź bloggera

Chloe Pierre

Chloe ma swoją siedzibę w Londynie, prowadzi aktywność za pośrednictwem własnego bloga i kanałów społecznościowych. Ma bardzo ekscentryczny i niepowtarzalny styl i definiuje termin #GIRLBOSS!

odwiedź bloggera

Conquore

Ela jest niemiecką blogerką, aktywna za pośrednictwem własnego bloga online, robi to od 2012 roku. Pisze o modzie, urodzie i stylu życia.

odwiedź bloggera

Curls and Contours

Anne mieszka w Michigan, prowadzi blog jako Curls and Contours. Jej osobisty styl narodził się z komfortu i funkcjonalności!

odwiedź bloggera

Curveella

Ella mieszka w Kalifornii! Prowadzi bloga jako Curveella. Ona nie tylko pisze o modzie, ale ma także zamiłowanie do piękna!

odwiedź bloggera

Curves and Curls

Hayley ma siedzibę w Londynie! Prowadzi własnego internetowego bloga pod nazwą: Curves and Curls. Ma styl vintage i po prostu uwielbia szykowne sukienki!

odwiedź bloggera

Curvy Sam

Sam jest australijską blogerką! prowadzi aktywność za pośrednictwem własnego blogu internetowego i kanałów społecznościowych pod nazwą Curvy Sam. Ona nie tylko pisze o modzie plus size, ale także o urodzie, podróżach i dobrym samopoczuciu!

odwiedź bloggera

Dora Fashion Space

Dora jest włoską stylistką, redaktorką mody i blogerką. Obecnie mieszka w Londynie. Jej styl jest bardzo wyrafinowany!

odwiedź bloggera

Elena Devesa

Elena jest hiszpańską blogerką! Aktywna za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych, a także poprzez We Lover Size! Jej styl jest bardzo jasny, rzadko zobaczysz ją w czymś prostym!

odwiedź bloggera

Emma Rego

Emma to brytyjski vlogger. Pisze też o modzie, urodzie i okazjonalnych ubraniach domowych! Ma bardzo proste poczucie stylu, ale uwielbia od czasu do czasu uderzyć w kolor!

odwiedź bloggera

Erika Lipps

Erika ma siedzibę w Ohio w USA! Prezentuje się na swoim koncie na Instagramie. Ma bardzo zabawne i młode wyczucie stylu, ale zawsze jest na bieżąco z najnowszymi trendami!

odwiedź bloggera

Fashion Loves Photos

Diana to fotograf i bloger o międzynarodowej sławie. Ma wyjątkowe poczucie stylu i uwielbia okazje vintage!

odwiedź bloggera

Fat Girl Flow

Corissa ma siedzibę w środkowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych! Aktywna online od 2015 roku, ma bardzo zabawną osobowość i prezentuje ją dzięki swojemu wyczuciu stylu!

odwiedź bloggera

Gaëlle Prudencio

Gaëlle mieszka obecnie w Paryżu, jest twórczynią francuskich wyzwań "Challenge French Curves", zrzeszających około pięćdziesiąt francuskich blogów. Jest bardzo odważną i pewną siebie osobą, co przejawia się w jej ubraniu!

odwiedź bloggera

Georgina Grogan

Georgina jest blogerką z Sheffield. Jest założycielką magazynu She Be Loved. Jej poczucie stylu jest tak jasne jak jej włosy!

odwiedź bloggera

Gia Narvaez

Gia mieszka w Los Angeles! Ma upodobanie do mody, co jest wyraźnie widoczne na jej profilu Instagram. Występuje pod nazwą The Sassy Truth!

odwiedź bloggera

Gin Fuelled Blue Stocking

Charlie jest orędownikiem body positive! Prowadzi aktywność głównie za pośrednictwem swojego internetowego bloga Gin Fueled Blue Stocking. Pisze o jedzeniu, modzie i GIN!

odwiedź bloggera

Hanna Wears

Hanna pochodzi z Finlandii, ale obecnie mieszka w Londynie. Posty z ubraniami Hanna koncentrują się bardziej na fotografii niż na słowach. Zajmuje się także tematami dotyczącymi piękna i stylu życia!

odwiedź bloggera

Hantise Deloubli

Stacey ma siedzibę w USA. Ma bardzo indywidualne i fajne poczucie stylu. Jej włosy i makijaż to zawsze NEXT LEVEL.

odwiedź bloggera

Holly's Beauty Box

Holly to szkocka blogerka mody, lifestyle'u i urody! Istnieje pod nazwą Beauty Box Holly! Ma bardzo modne wyczucie stylu.

odwiedź bloggera

In My Joi

Joi jest blogerką z Los Angeles, działa na swoich kontach społecznościowych, a także na blogu In My Joi! Znajdziesz ją w nasyconych jaskrawych kolorach, udrapowaną w vintage i z nakryciami głowy.

odwiedź bloggera

It's Em Channel

Emma to brytyjska blogerka i vloggerka! Ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i jest bardzo zabawną postacią. Ma bardzo wyrafinowane wyczucie stylu i zawsze wygląda świetnie!

odwiedź bloggera

Jess on the Plus Size

Jess jest blogerką Geordie, pisze na swoim blogu o wszystkim dotyczącym mody, urody i stylu życia! Jej styl jest niesamowity, uwielbia kwiatowe wzory!

odwiedź bloggera

Katie Knowles

Katie jest niepełnosprawną modelką o pięknych kształtach! Prowadzi własnego bloga. Ma bardzo młody i zabawny styl!

odwiedź bloggera

Katt Martin

Katt mieszka obecnie w Birmingham. Działa jako Fat Girl for Life. Opisuje swój styl jako mieszankę miłości do vintage i letniego gotyku!

odwiedź bloggera

Kellie Dawson

Kellie ma siedzibę w Leeds. W świecie blogów znana jest jako Big Fashionista. Pisze o modzie, pielęgnacji skóry i jedzeniu!

odwiedź bloggera

Kirsty Leanne

Kirsty jest brytyjskim blogerem lifestylowym, modowym i podróżniczym. Obecnie mieszka w Telford w West Midlands! Ma bardzo kobiece poczucie stylu.

odwiedź bloggera

Lalaa Misaki

Lalaa mieszka obecnie w Paryżu! Jest blogerką mody i stylu życia. Jej styl jest świeży i ostry!

odwiedź bloggera

Love Leah

Leah mieszka w Bexhill we wschodnim Sussex! Głównie pisze o modzie, urodzie i jej życiu z przewlekłą chorobą. Ma wyjątkowe wyczucie stylu i wygląda świetnie!

odwiedź bloggera

Leanne Cornelius

Leanne Mieszka w Dolinie Walii Południowej! Jej blogi to przede wszystkim rodzicielstwo i styl życia, z modą tu i ówdzie!

odwiedź bloggera

Life and Style of Jessica

Jessica jest matką, żoną, rzeczniczką, przedsiębiorcą i pionierem blogów! Uff! Aka, kobieta cudowna! Jessica ma bardzo jasne poczucie stylu i jest bardzo wyrafinowana.

odwiedź bloggera

Lolly Likes Fatshion

Lolly to dziewczyna ze Szkocji mieszkająca w Sheffield. Ma wyjątkowe, jasne i zabawne poczucie stylu!

odwiedź bloggera

Louise Pentland

Louise to vlogger, autorka i matka! Louise tworzy filmy o urodzie i modzie, pozytywnym życiu, macierzyństwie i stylu życia!

odwiedź bloggera

Lucie Mansicalchi

Lucie mieszka obecnie na przedmieściach Londynu. Lucie jest matką małej Amelii. Jej styl jest bardzo żywy, uwielbia modne wzory!

odwiedź bloggera

Madamxxl

Ekaterina jest rosyjską blogerką plus size! Jej styl jest prosty, ale szykowny, dobrze wygląda we wszystkim!

odwiedź bloggera

Mayah Thomas

Mayah pochodzi z Londynu. Jest miłośniczką mody, urody i Michaela Jacksona! Uwielbia style vintage pin up i rockability.

odwiedź bloggera

Mel Brierley

Mel mieszka obecnie w Derby. Działa głównie za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku. Jeśli szukasz dobrej zabawy, humoru i niekończącego się śmiechu, nie szukaj dalej!

odwiedź bloggera

Melody Mae

Mel mieszka obecnie w Londynie. Jest entuzjastką szycia w stylu vintage-modern, lubi rozkloszowane spódnice, chodzić w „trudnych” butach na obcasach, niemożliwe zestawy pin-curl, bourbon, słowo "majtki" i absurdalnie sztywne dopasowanie kolorów.

odwiedź bloggera

Mermaid Gossip

Emily mieszka w Bristolu! Prowadzi działalność głównie za pośrednictwem swojego kanału na YouTube i konta na Instagramie. Jej zdjęcia są NIESAMOWITE, a jej styl jest jeszcze lepszy, mogłaby rozświetlić dzień każdemu!

odwiedź bloggera

Michaela Gingell

Michaela ma swoją siedzibę w Londynie. Prowadzi bloga pod nazwą Cardiffornia Gurl. Ma bardzo oryginalne poczucie stylu od srebrnych spódnic po ananasowe body, ma to coś!

odwiedź bloggera

Milli K

Milli to niemiecka blogerka / vloggerka. Popularna za pośrednictwem własnego kanału YouTube. Mówi o modzie i urodzie!

odwiedź bloggera

Miss Iris

Iris pochodzi z Holandii! Była Miss Plus-size Fashion Netherlands w 2012 roku. Na blogu i kanałach społecznościowych prowadzi blog pod pseudonimem Miss Iris.

odwiedź bloggera

Mookie

Mookie jest Norweżką mieszkającą w Wielkiej Brytanii. Bloguje o modzie, urodzie i stylu życia. KOCHA też podróżować! W stylu Mookie odczujemy duży wpływ stylu lat 40. i 50. XX wieku.

odwiedź bloggera

Nastaran Marie

Nastaran mieszka w Oslo w Norwegii! Prowadzi własnego bloga. Ma bardzo swobodny styl, ale wciąż udaje jej się wyglądać wyjątkowo szykownie.

odwiedź bloggera

Nicole Koning

Nicole mieszka w Amsterdamie! Jest założycielką Empowering the Curvy Woman. Jej styl jest dokładnie taki jak ona, nieustraszony!

odwiedź bloggera

Nicolette Mason

Nicolette mieszka i pracuje w Los Angeles i Nowym Jorku. Nicolette współpracowała z wydawnictwem Marie Claire w latach 2011-2016, obecnie związana z Glamour, Teen Vogue, Refinery29 i nie tylko!

odwiedź bloggera

Ninaah Bulles

Ninaah, pisze na tematy podróży, mody, stylu życia, piękna i umysłu oraz ciała.

odwiedź bloggera

Noemie Camara

Noemie jest francuską blogerką! Aktywna głównie za pośrednictwem swojego konta na Instagramie i kanału YouTube. Jej styl jest modny, uwielbia graficzne podkoszulki!

odwiedź bloggera

Nyome Williams

Nyome to puszysta modelka i blogerka! Pasjonuje się wprowadzaniem zmian przez swoje aktywne czyny i słowa w świecie Plus Size.

odwiedź bloggera

Paola Zuccaro

Paola jest blogiem Body-Positive and Mental Health prowadzonym przez fotografkę o dużych rozmiarach, która jest szaloną pasjonatką mody. Umacnia pozycję innych i rzuca wyzwania społeczeństwu.

odwiedź bloggera

Perelandra Beedles

Pamper and Curves to blog o modzie i stylu życia, poświęcony najnowszym trendom obejmującym: bezwzględne piękno, rzemiosło, wydarzenia, modę, dekorację wnętrz, wegański styl życia i pracę.

odwiedź bloggera

Poppy Towers

Poppy to puszysta modelka. Prowadzi aktywność na swoich kanałach społecznościowych. Ma bardzo uniwersalny styl, ale wie też jak wyglądać niezwykle elegancko!

odwiedź bloggera

Pretty Big Butterflies

Hollie jest blogerką i dyrektorem mediów społecznościowych z siedzibą w Londynie. W styczniu 2017 roku została mamą wspaniałego Baby C, udziela wskazówek dotyczących mody, ale także porad rodzicielskich!

odwiedź bloggera

PS It's Fashion

Liz Black pisze o body positive, modzie, jedzeniu, stylu życia i trendach.

odwiedź bloggera

Rebeca Gomez

Rebeca mieszka w Barcelonie! Prowadzi blog We Lover Size. Jej styl jest bardzo zabawny i jasny!

odwiedź bloggera

Regiane Botazzoli

Regiane Botazzoli, 27 lat, mieszka w Londrina - PR. Jest blogerką modową, ewangelicką i plus size. Na jej blogu znajdziesz nowości z pierwszej ręki o modzie, trendach i inspiracjach.

odwiedź bloggera

Sam Roswell

Sam Rowswell jest nominowaną do nagrody blogerką. Pisze o modzie, jedzeniu i stylu życia.

odwiedź bloggera

SchönWild

Jules jest blogerką z Niemiec! Aktywna jako SchönWild. Ma bardzo wyrafinowane wyczucie stylu i zawsze wygląda elegancko!

odwiedź bloggera

Serena Ozgowicz

Serena to 24-letnia samodzielna , samozatrudniona projektantka blogów z północno-zachodniej Anglii.

odwiedź bloggera

Stephanie Yeboah

Steph jest około 20-letnią blogerką plus size i zwolennikiem fat positivity z Londynu. Jej blog "Nerd About Town" to miejsce wszystkich stylów i inspiracji.

odwiedź bloggera

Style Plus Curves

Amber to blogerka mody plus z Chicago,pod nazwą Style Plus Curves. Wierzy w siłę mody i jej prawdziwy wpływ na codzienne życie. Osobisty styl może wpływać na wszystko, od Twojego nastroju, przez karierę, po zaufanie i relacje, uważa, że powinien być zabawny i wszechstronny.

odwiedź bloggera

Susan Prieto

Susan jest znana ze śpiewania na swoim kanale na YouTube, ale ma też świetne spojrzenie na modę!

odwiedź bloggera

Tanya Brannan

Tanya jest około 40stoletnią matką bliźniąt. Rozkochana w społeczności plus size, spędza czas na wydarzeniach, spotkaniach, pozując i doświadczając wszystkiego, co możliwe.

odwiedź bloggera

Terrible Tumbles

Em ma siedzibę w Sheffield. Prowadzi blog Terrible Tumbles. Ma styl retro i wygląda bez skazy w kwiatowych wzorach!

odwiedź bloggera

The Bigger Blog

Josine jest założycielką BiggerBlog.com. Jej strona internetowa pokazuje realistyczne zdjęcia, adresy sklepów i informacje skupiające się na puszystych dziewczynach i różnorodności ich rozmiarów.

odwiedź bloggera

The Militant Baker

Jes jest blogerką, prelegentką, autorką i byłym specjalistą od zdrowia psychicznego. Głosi znaczenie autonomii ciała, miłości własnej, zdrowia psychicznego i mocnej kawy.

odwiedź bloggera

The Owlet

Becky to około 20-letnia pisarka, fotografka, uzależniona od urody i wędrówek. Publikuje wszystko, od mody po jedzenie, z załaczonymi kawałkami własnego życia.

odwiedź bloggera

The Smiling Sweetheart

Mona to muzułmańska, egipska, irlandzka, amerykańska blogerka mieszkająca w Sacramento w Kalifornii. Ma wyższe wykształcenie w kwestii Merchandise Marketing i BS Business Management od FIDM / Fashion Institute of Design i Merchandising z niezachwianą miłością do świata tworzenia pięknych, wciągających i zachwycających rzeczy.

odwiedź bloggera

Theodora Flipper

Cecile, lepiej znana jako Theodora. Jej blog opowiada o urodzie, modzie i stylu życia kobiet puszystych. Chciałaby przyciągnąć oraz inspirować kobiety plus size.

odwiedź bloggera

Tia Vanriel

Tia, od najmłodszych lat kocha sztukę i modę. Uważa, że piękno nie opiera się tylko na wyglądzie, a wewnętrzne piękno zwłaszcza.

odwiedź bloggera

Vistete Que Vienen Curvas

Eli ma 30 lat i mieszka w małym miasteczku niedaleko Barcelony. Jest uzależniona od zakupów, czekolady i internetu. Marzy również o pomaganiu innym w ubieraniu się i znajdowaniu własnego stylu.

odwiedź bloggera

Voluptuous Leah

Leah mieszka na wschodnim wybrzeżu. Ma plus rozmiar przez całe życie, a przepełnia ją ekscytująca pewność siebie.

odwiedź bloggera

With Wonder and Whimsy

Liz, z nauczycielki w liceum - zmieniła się w blogerkę z doświadczeniem w dziedzinie sztuki językowej, wiedzy o społeczeństwie i muzyki. Tworzy oryginalne treści związane z modą, podróżami i stylem życia w With Wonder and Whimsy. Jest także niezależną pisarką, influencerką i felietonistką magazynu FabUplus

odwiedź bloggera

XLady

Carolina jest modelką, youtuberką i twórcą. Karolina pisze i kieruje XLady. Jest uzależniona od czytania, filmów i ubrań.

odwiedź bloggera

Yasmine Gonzalez

Yasmine to 29-letnia graficzka mieszkająca w Londynie, a pochodząca z Norwegii. Yasmine pisze o fitness, jedzeniu i modzie.

odwiedź bloggera